Вести - Крај на вратоврската на воланот на автомобилот Chery
  • head_banner_01
  • head_banner_02

Крајот на врзувачката шипка на воланот на автомобилот Chery обезбедува врвни перформанси и стабилност на управувањето за вашето возило.Крајот на шипката е дизајниран за прецизно вклопување и издржлива конструкција за да се обезбеди сигурна работа.Со завршна обработка отпорна на корозија, овој крај на шипката нуди трајни перформанси во секое опкружување.Добијте ги доверливите перформанси на управувањето што ви се потребни со крајот на врзувачката шипка на воланот за автомобил Chery.


Време на објавување: Мар-01-2023