Делови за мотор, делови за шасија, делови за каросерија - Qingzhi

за наскомпанија

Еден Стоп
Купување на СИТЕ делови за автомобили CHERY

Qingzhi Car Parts Co., Ltd. се наоѓа во градот Вуху, провинцијата Анхуи, главната база за производство на автоделови во Кина. Ние ги снабдуваме сите делови на Chery.Како што се серијата QQ, серија A, серијата E, серијата Arizzo, серијата Tiggo итн. Ние сме професионални во делови за автомобили Chery од 2005 година, доволно извозни искуства.

Изберете нас

Нашите делови се задоволни со нашиот добар квалитет и разумна цена. брза и професионална услуга (можеме да ги цитираме цените на оригиналниот и пазарниот квалитет во рок од еден работен ден по добивањето на списокот OEM).

 • Одличен квалитет

  Одличен квалитет

 • Брза и професионална услуга

  Брза и професионална услуга

 • Доволно искуство за извоз

  Доволно искуство за извоз

зошто да не одберете нас

Вести за ПОСЕТА НА КЛИЕНТ

 • Крај на вратоврската шипка на воланот на автомобилот Chery

  //cdn.goodao.net/qzcarparts/iwEcAqNtcDQDAQQABQAGsGZm-sWo7JPtA_e-6tnA3wAH0g13dA8IAAmiaW0KAAvSAA64UQ.mp4 Chery воланот на автомобилот обезбедува врвни перформанси на вратоврската прачка на вашето возило.Крајот на шипката за врзување е дизајниран за прецизно вклопување и издржлива конструкција за да се обезбеди сигурен о...

 • Автоделови Chery

  //cdn.goodao.net/qzcarparts/iwEcAqNtcDQDAQQABQAGsCFqu7TkTVqgA_e-6TwA3wAH0g13dA8IAAmiaW0KAAvSADN8bw.mp4 Автоделови Chery