Rreth nesh - Qingzhi Car Parts Co., Ltd.
  • head_bander_01
  • head_bander_02

Qingzhi Parts Car Co., Ltd.

Qingzhi Car Parts Co., Ltd. ndodhet në qytetin Wuhu, Provinca Anhui, baza kryesore e prodhimit të pjesëve të automjeteve në Kinë.

pse na zgjodhet ne

Përvojë e pasur

Furnizojmë të gjitha pjesët Chery.Të tilla si seri QQ, seri A, seri E, seri Arizzo, seri Tiggo etj. Ne jemi profesionistë në pjesët e makinave Chery nga viti 2005, mjaft eksperienca eksportuese.Emri i makinave të ndryshme është i ndryshëm në vende të ndryshme, TIGGO, Arrizo, Envy, MVM, Celer, Arauca, Orinoco, Bonus, ZAZ Forza, J2 etj.

Cilesi e larte

Pjesët tona janë të kënaqura me cilësinë tonë të mirë dhe çmimin e arsyeshëm. shërbim të shpejtë dhe profesional (mund të kuotojmë çmimet e cilësisë origjinale dhe të tregut brenda një dite pune pas marrjes së listës OEM). Ne jemi eksportuar në shumë vende, tregu kryesor është në Amerikën e Jugut (si Brazili, Venerzuela), Afrika (si Egjipti), Lindja e Mesme (si Irani, Iraku) dhe vende të tjera.

Shërbim i vëmendshëm

Ne mund të bëjmë sipas kërkesave tuaja, si p.sh. PAKETA, ETITETI, LOGO, Ne mund t'ju rekomandojmë pjesët më të njohura sipas tregut tuaj.Kontrolloni numrin e saktë të OEM me sistemin Chery.

Çmimi i konsideruar

Ne kemi investuar në shumë prodhues të pjesëve të makinave në Kinë, kështu që cilësia mund të kontrollohet dhe çmimi është relativisht i lirë. Pa marrë parasysh se jeni një tregtar me shumicë, distributor ose kompani tregtare, ju premtojmë se do të jeni të lumtur të hyni në një marrëdhënie të gjatë biznesi me ne pas një urdhri gjykimi.Ne kemi besim për këtë me normat tona të riblerjes 98%.

Vlerësimi i klientit
客户评价3_(1)
Vlerësimi i klientit

Çfarë mund të ofrojmë?

TE GJITHA pjese kembimi Chery

Cilesi e larte

Çmimi optimal

Pjesë me një ndalesë

Dorëzimi në kohë.

Qingzhi Car Parts Co., Ltd. ndodhet në vendlindjen e Wuhu Chery Automobile.Nëpërmjet lidhjes me Chery, ne mund të marrim informacion të saktë për pjesët nga sistemi i pjesëve në internet;shmangni furnizimin me pjesë të gabuara (sa më pak të jetë e mundur);përcaktoni zgjidhjen sipas kërkesave të klientit.Pa marrë parasysh se jeni një tregtar me shumicë, shpërndarës ose kompani tregtare, ne premtojmë se do të jeni të lumtur të hyni në një marrëdhënie të gjatë biznesi me ne pas një porosie prove.
Mund të na dërgoni një listë me numrin e pjesës, Qingzhi Car Parts Co., Ltd. mund t'ju japë një çmim më të mirë me më pak sasi.

Modelet e aplikueshme

rreth nesh

Foto e ekspozitës

Foto e ekspozitës (1)
Foto e ekspozitës (2)
Fotografia e ekspozitës (3)
Fotografia e ekspozitës (4)

Mirësevini në Bashkëpunim

Ne kemi synimin për "Ndershmëri, reputacion të mirë, cilësi të mirë, shërbim të shpejtë dhe profesional".Ju mirëpresim ngrohtësisht në mbarë botën që të na vizitoni dhe të na kontaktoni.